loux
15 مرداد 1401 - 09:08

اتخاذ تمهیدات ترافیکی برای تشییع پیکر شهید آسمیه در کرج

البرز- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از اجرای تمهیدات و محدودیت ترافیکی در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم عباس آسمیه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حمد الله رحمتی پور با اشاره به آغاز مراسم تشییع از دقایقی دیگر، اظهار داشت: به منظوربرگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم، تردد وسیله نقلیه خودرویی و موتورسیکلت در طول مسیر تشییع ازمیدان سپاه تا امام زاده محمد (ع) ممنوع است.

خبرگزاری مهرمنظوربرگزاریازمیدانع)وی اضافه کرد: این محدودیت تا پایان مراسم به منظور تسهیل درعبور و مرور شرکت کنندگان ادامه دارد.

درعبورسرهنگ رحمتی پور گفت: پلیس راهور همه تلاش خود را برای برقراری نظم و امنیت ترافیکی به کار گرفته و به رانندگان توصیه می‌شود از توقف در محل‌های ممنوعه و خطوط عبوری معابر خودداری کنند.

مراسم تشییع و به خاکسپاری شهید عباس آسمیه از مقابل کانون شهید سبحانی سپاه کرج آغاز و سپس در گلزار شهدای آستان مقدس امامزاده محمد (ع) کرج به خاک سپرده می‌شود.

آسمیهع)پیکر مطهر شهید عباس آسمیه همراه با پیکر مطهر چهار شهید دیگر پس از هفت سال از زمان شهادتشان در منطقه خانطومان شهر حلب سوریه تفحص و شناسایی شد.

آسمیهخانطومانپیکر این شهدا که از هفته گذشته به ایران بازگشته پس از برگزاری مراسم تشییع و وداع در حرم مطهر امام رضا (ع) در مشهد مقدس و سپس در تهران برای تشییع و به خاکسپاری به محل زندگیشان رفت تا بر روی دستان هم استانی‌های خود تشییع و در خانه ابدی خود و در جوار دیگر شهدا آرام گیرند.

ع)از صبح دیروز جمعه مراسم تشییع و وداع با پیکر شهید عباس آسمیه در شهرستان فردیس آغاز و سپس این پیکر مطهر در سه نقطه کرج در میان عزاداران حسینی حضور یافت.

آسمیه

منبع: مهر
شناسه خبر: 539498